Kurumsal

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu  kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda  uygulanabilirliğini sağlayarak, imalatımız olan ürünlerle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Neden Çelik ?

Çelik, maliyeti uygundur. Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır. Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretilmektedir.
0
+
Mutlu Müşteriler
0
Sektördeki Yıl
0
Proje
0
Ziyaret Eden

Biz Kimiz

Çelikyap kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli kurarak Depo, Hangar, Fabrika, Çelik Konstrüksiyon yapı sektöründe en iyi hizmet için çalışmaktadır.

Firmamız, geçmişten gelen tecrübesi yanında teçhizat, makine ve teknik ekibiyle Depo, Hangar, Fabrika, Çelik Konstrüksiyon yapı sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Firmamız teknolojiye ayak uydurarak ve üretimde yenilikler yaparak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Seçkin teknik elemanlarımızla satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutmak şirketimizin ana prensibidir.

About Our Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.

Call Now Button